Interviurile noi Bucataras: Laurenta

Postat de Bucataras in Bucatarasii
14 Aug 2020 | 334 vizualizari

Mamica frumoasa si bogata de trei copii, gospodina in adevaratul sens al cuvantului, ne rasfata mereu cu mancaruri felutite si gustoase. S-a alaturat comunitatii in urma cu 10 ani, ne-a impartasit aproape 1500 de retete. Zice ca Bucataras e de vina pentru niste kilograme acolo in plus, dar noi ne bucuram tare mult ca face parte din familia noastra vesela. Astazi o redescoperim cu mare drag pe Laurenta, bucataras suprem, care ne-a raspuns cu sinceritate si voiosie intrebarilor noului interviu. Iti multumim tare mult, Laurenta!

Inapoi la reteta

Comentarii (11)

la 14.08.2020, 17:54
Iti multumim mult pentru ca ai acceptat invitatia noastra!
la 14.08.2020, 19:23
Ma bucur sa te cunosc putin mai bine!
la 14.08.2020, 19:34
Să fii sănătoasă și mereu veselă, Lau! Să te bucuri de familia ta frumoasă! Kilogramele în plus nu sunt chiar o tragedie, mai ales că datorită lor, ridurile apar mai târziu (în toate necazurile este și câte un avantaj! ) Important este să fii sănătoasă și să-ți păstrezi curajul de a înfrunta greutățile. Ai reușit să crești niște copii minunați și în același timp să ne prezinți rețete atât de frumoase! Astea sunt adevăratele realizări în viață și motive întemeiate de mândrie. Continuă, tot așa, pentru că ești pe drumul cel bun!
la 14.08.2020, 19:38
Te rog să mai postezi fotografii cu fetița...
la 14.08.2020, 20:06
Felicitari, Lau! Sa te bucuri de familie si sa fiti sanatosi!
la 15.08.2020, 21:54
Mă bucur că am aflat mai multe despre tine. Te felicit pentru rețetele minunate pe care le postezi.
Să fiți sănătoși cu toții! Succes în tot ceea ce ți-ai propus!
la 16.08.2020, 20:41
Frumos interviu!
la 17.08.2020, 22:50
Mulțumesc frumos pentru tot dragilor,nu sunt persoana foarte comunicativa,poate ai de așa răspunsurile sunt scurte;citind din nou interviul as fi putut vorbi mai mult despre mine,😄😗🥰😍
la 18.08.2020, 10:31
Wowww, o super mămică. Mă bucur să te cunosc mai bine. Îmi aduc aminte că n-ai putut ajunge la mini întălnirea cu Bucătărașii. Chiar mi-a părut rău. Dar nah, o să vină și ea ocazia. Sunt mereu uimită cum de faci față cu familia numeroasă, plus grădina plus minunatele delicioșenii! Felicitări și mult spor în tot ce v-ați propus. Să ne vedem sănătoși!
la 19.08.2020, 11:03
Mi-a facut placere sa-ti citesc interviul!
la 20.08.2020, 19:23
Felicitari pentru interviu!