Cum să slăbim sănătos?

Postat de Adrianele in Dieta
8 Oct 2017

După ce am citit atâtea rețete delicioase de mâncare, mi s-a făcut o poftă mare de mâncare și tot gustând și gătind m-am îngășat.

Acest lucru pare inevitabil pentru orice bucătar sau gospodină!

Acum a urmat partea cea mai dificilă: slăbirea!

Aceasta nu a fost o joacă, deoarece am o vârsta la care nu mai pot alerga pe drum ca și copiii.Am încercat multe soluții, dar cea mai eficientă mi s-a părut a fi cura cu 2 linguri de oțet de mere la un pahar cu apă dimineața pe stomacul gol și gimnastica de înviorare.

V-o destăinui și vouă dragi bucătărași ca să vă fie de folos în cazul în care vă veți îngrășa.

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or