Aperitiv cu jamon (jambon)
Postat de Retete_din_suflet
Se decojesc rosiile. Eu am facut dupa metoda de pe Cevabun, si a mers foarte bine si le multumesc. Se pune o oala cu apa la fiert, la foc mediu. Intr-un bol se pune apa foarte rece,...
Citeste continuarea