Supa de galuste
Postat de rocsi_1612
Intr-o oala se pune apa pe 3 sferturi . puiul se spala bine si se pune in oala sa fiarba cu putin piper si delikt. ardeiul se taie cubulete. morcovul se da pe razatoarea mare. ceapa se...
Citeste continuarea