Ardei umplutiPostat de Adinacarla in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|


uite-ma si pe mine innarmata de 5 f la o portie....
mai sunt??



daca astpt dupa tavi sa imi trimita nu mai manan niciodata

dar vin parintii mei din tara in septembrie si le zic sa-mi aduca aici sant giganti ardei

dar fur de la tine si las 5 f
...va astept pe toate la masa


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|