Bezele

Postat de Miss_B in Dulciuri
2 Feb 2012 | 8540 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (11)

la 02.02.2012, 18:48
frumusele bezele
la 02.02.2012, 19:09
la 02.02.2012, 20:11
poze ??
la 02.02.2012, 20:30
la 02.02.2012, 21:10
ce dragalase
la 02.02.2012, 21:25
mie nu-mi prea ies bezelele, trebuie sa mai incerc faina reteta
la 02.02.2012, 21:39
Adinuta si eu am facut de vreo 3 ori si se rumeneau prea tare sau se lasau,nu ieseau albe ca la magazin.Dar cu aceasta reteta au iesit cum am vrut eu!
Va multumesc pentru aprecieri
la 02.02.2012, 21:40
MotanLaOale,am numai o poza.Daca voi mai face,voi pune mai multe poze.
la 02.02.2012, 22:07
uu, o singura data mi-am cumparat.. mi s-au parut ciudate dpdv al consistentei dar sigur le-as incerca pt copii
la 03.02.2012, 08:34
delicioase
la 04.02.2012, 13:13
parca sunt niste nasturasi

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or