Postat de ianculubita in Ciorbe29 Iul 2013 | 5991 vizualizari
Se spune ca cel mai bun bors de fasole boabe este acela facut din fasole rosie,neagra sau pestrita!!aiurea,tot fasole este!! Pe canicula asta,merge rece!