Breakfast * brunch
Postat de jurnalulanei in Pizza 7 Noi 2010 | 4818 vizualizari
Ce faci intr-o sambata dimineata,cand te trezesti nu chiar dimineata? :D
Mai lenevesti un pic, meriti din plin dupa ce inchei a patra saptamana de viroza ( dar nuu, nu mor, sunt mult mai bine, doar ca nu perfect restabilita.)
Si dupa lenevire, si pentru ca e sambata, iar sambata cam e zi de pizza in familie, incerci o reteta noua, adaptata dupa una pe care ai vizionat-o pe Euforia Cuisine...si micul dejun se transforma in mic dejun-pranz, so... breakfast* brunch :D
Pizza cu prosciutto si ciuperci cu usturoi si grisine cu prosciutto, branza, struguri si rodie :)
Inapoi la reteta
|