Cartofi trasi la tigaie
Postat de jolygina in Mancaruri de post 11 Iul 2013 | 14649 vizualizari
deliciosi ,se pot manca si simpli si cu rosii dar si cu fripturica
Inapoi la reteta
|
Comentarii (10)
la 11.07.2013, 13:45
Fac si eu de multe ori.Sunt foarte buni!
la 11.07.2013, 13:52
Buni cartofi
la 11.07.2013, 13:52
Tare buni!
la 11.07.2013, 14:15
eu am facut pentru prima data si ne-au placut foarte mult ,a fost bataie pe ei
la 11.07.2013, 14:57
buni buni
la 11.07.2013, 16:21
tare buni
la 11.07.2013, 21:14
Buuuuni
la 14.08.2013, 00:07
buuuuni
la 14.08.2013, 00:26
Parca da foamea in mine
COMENTEAZA