Ceapa murata cu rozmarin
Postat de lia in Conserve 20 Sep 2010 | 10364 vizualizari
O conserva pentru iarna, usor de preparat.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (8)
la 20.09.2010, 17:23
Pai dak nu vrea nimeni.................am venit eu, imi dai?
la 20.09.2010, 17:24
eu cumpara arpagic murat e super bun
e buna idei ta
5f
felicitari pt tot ce faci


la 20.09.2010, 17:24
corinuta am fost pe un gand


la 20.09.2010, 18:06
ce frumos sta ceapa aia.....

la 20.09.2010, 20:07
Lia chiar azi vb cu mama ca ar trebui sa punem ceapa murata ca am mai vazut undeva si am zis sa incerc macar din curiozitate .... pe langa asta am zis ca musai tre sa incerc si usturoi ca imi place de mor de fiecare data cand iau masline cu oregano, cimbru si mai prind cate un usturoi printre ele
la 21.09.2010, 17:55
Din asta nu am pus,asa ca am sa vin la tine la un borcanel
la 30.09.2011, 22:59
Arata grozav
Am sa pun si eu , baiatul meu imi tot cere
la 30.09.2011, 23:01
sigur are un gust tentant
COMENTEAZA