la 18.05.2010, 17:28 mai devreme ma gandeam ca nu ai mai fost pe aici
la 18.05.2010, 17:29 de ce sa nu fiu? cum vrei sa le prepar in fata monitorului? tre sa mai stau si in bucatarie! te invit la o prajiturica!
la 18.05.2010, 17:42 foarte bine arata prajiturica......minunat
la 18.05.2010, 21:40 mmm...ce delioasa
la 19.05.2010, 10:00 multumesc fetelor! intradevar e super buna!
la 19.05.2010, 10:14 La noi la cofetarie prajiturica asta arata altfel, dar si a ta arata super super.
la 19.05.2010, 11:05 asa e ,Miha.....ai dreptate....arata altfel la cofetarie, dar ce conteaza cum se numeste daca e buna si aspectuasa, nu....?
la 20.05.2010, 10:46 si eu ma miram ce bine poate sa imite acel gust al prajiturilor din copilarie ,de la cofetarie! crema merge si la torturi! e superbuna!
la 20.05.2010, 11:00
la 29.05.2010, 19:01 Am salvat-o la favorite!Super!