Chant eclair

Postat de ionela2682 in Dulciuri
18 Mai 2010 | 24328 vizualizari

o prajitura super buna! nu pierdeti nimic daca o incercati!

Inapoi la reteta

Comentarii (13)

la 18.05.2010, 17:28
mai devreme ma gandeam ca nu ai mai fost pe aici
la 18.05.2010, 17:29
de ce sa nu fiu? cum vrei sa le prepar in fata monitorului? tre sa mai stau si in bucatarie! te invit la o prajiturica!
la 18.05.2010, 17:42
foarte bine arata prajiturica......minunat
la 18.05.2010, 21:40
mmm...ce delioasa
la 19.05.2010, 10:00
multumesc fetelor! intradevar e super buna!
la 19.05.2010, 10:14
La noi la cofetarie prajiturica asta arata altfel, dar si a ta arata super super.
la 19.05.2010, 11:05
asa e ,Miha.....ai dreptate....arata altfel la cofetarie, dar ce conteaza cum se numeste daca e buna si aspectuasa, nu....?
la 20.05.2010, 10:46
si eu ma miram ce bine poate sa imite acel gust al prajiturilor din copilarie ,de la cofetarie! crema merge si la torturi! e superbuna!
la 20.05.2010, 11:00
la 29.05.2010, 19:01
Am salvat-o la favorite!Super!
la 29.05.2010, 19:05
FOARTE FAINA!
la 31.05.2010, 11:21
multumesc fetelor!
la 08.03.2014, 19:12

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or