Chec cu migdale
Postat de ianculubita in Prajituri 14 Oct 2013 | 4819 vizualizari
Nu sunt multumita de aspectul acestui chec pentru ca am un cuptor cam de varsta mea si de fiecare data trebuie sa-l rog frumos sa nu-mi arda ceva dar gustul il garantez!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 14.10.2013, 10:58
yummyyyy
la 14.10.2013, 13:42
la 14.10.2013, 14:56
Aragazul ce-l am acum e mai tanar, de vreo cativa anisori, dar tot mai bun era ala vechi. Si acum suspin dupa aragazul meu antic si cu nume de masina
la 14.10.2013, 15:46
Si eu,Miha
la 14.10.2013, 17:34
Nu te descuraja data viitoare o sa iasa bine si aspectos si gustos
la 14.10.2013, 17:58
sa stii ca ai reptate Miha,cel pe care l-am aruncat,propteam usa cu un bat dar cocea niste cozonaci de nu-ti venea sa-i mananci!!
la 14.10.2013, 20:20
la 14.10.2013, 20:41
bun chec
la 15.10.2013, 07:55
compozitia e excelenta! ca sa nu-ti arda, pune pe fundul cuptorului tava lui de colectat zemuri cand faci la gratar. vreau sa spun goal nu cu apa. protejeaza. si nu merge mai sus de treaota 3.5-4 adica 175-180 grade la chec dar tu ai experienta si desigur ca deja stii asta
COMENTEAZA