Cheescake cu jeleu de kiwi
Postat de momo121 in Dulciuri 6 Noi 2015 | 6135 vizualizari
"pentru Saptamana barbatilor care gatesc", spun asta pentru ca nu este complicat deloc!
Este prima data când fac un cheescake si sunt foarte multumita de rezultat, foarte delicios si aromat! Il puteti incerca cu incredere!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 06.11.2015, 17:47
la 06.11.2015, 18:07
Ce bun!
la 06.11.2015, 18:50
Vreau si eu o felie,mai ai? 
la 06.11.2015, 19:26
delicios
la 06.11.2015, 20:54
Ce buuuuuuun 
la 07.11.2015, 09:26
Place!
la 10.11.2015, 11:41
delicios!
COMENTEAZA