ChiftelePostat de Ubulika in Porc
Inapoi la reteta
|
))
cum asa..chiftelutele daca nu au usturoi nu mai sunt chiftelute..ce e asta...?
eu vreau una cu usturoi! 
)
iar imi e pofta
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|