Ciorba de caprioaraPostat de katty in Ciorbe O ciorba aromata, extrem de delicioasa. Inapoi la reteta |
Trebuie să-l trimit pe TataZmeu la vânătoare de căprioare, dar din alea cupatru picioare, nu cu două
) Delicioasă ciorbița
Mai ai? Vin la degustare!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|