Ciorbă de cartofi şi fasole verde

Postat de ionix in Supe/Ciorbe
28 Mar 2010 | 13883 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (9)

la 28.03.2010, 10:20
buna ciorbita...,mmm
la 28.03.2010, 10:24
a fost buna, mie mi-a placut Rivka, ce momoasa esti in poza asta
la 28.03.2010, 12:56
mama ce bine arata...vreau si eu o portie mica mica
la 28.03.2010, 17:07
felicitari e super cu bors cu sigurnta e grozav de buna,am sa incerc si eu retata ta mai ales ca e de post si am si bors de casa hmmmmmmmm
la 28.03.2010, 18:16
ce bun a fost
la 28.03.2010, 21:17
delicioasa!
la 28.03.2010, 22:14
fetelor, mersic de aprecieri... Nadina, eu am avut bors de casa si de aia mi-a iesit foarte bun
la 29.03.2010, 09:19
la 31.03.2010, 17:29
@gabytzu...

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or