Ciorbă de cartofi şi fasole verdePostat de ionix in Supe/Ciorbe
Inapoi la reteta
|
buna ciorbita...,mmm

Rivka, ce momoasa esti in poza asta



ce bun a fost


Nadina, eu am avut bors de casa si de aia mi-a iesit foarte bun


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|