Ciorba de fasolePostat de rocsi_1612 in Supe/Ciorbe Daca tot maine e vineri si e post,am zis sa va servesc cu o ciorba de fasole Inapoi la reteta |
vin si eu maine la o portie
..te astept lia

azi ne dai ceva?




oricat as fi de satula, tot timpul mi-e pofta 


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|