Ciorbă de fasole cu tarhon și leuștean (fără ulei)

Postat de DinDragostePentruGatit in Ciorbe
2 Apr 2012 | 6593 vizualizari

Se poate găti și fără pic de ulei, în zile de post sau în perioada unui regim.

Inapoi la reteta

Comentarii (13)

la 02.04.2012, 21:48
vreau o portie si de aici
la 02.04.2012, 22:04
place
la 02.04.2012, 22:19
Mmm... delicios!!! O portie??!
la 02.04.2012, 22:19
Ma bucur sa vad ca va place! De obicei lumea nu concepe mancare fara ulei, uite ca se poate! Noi am fost obisnuiti de mici, in post, in zilele fara ulei...
la 02.04.2012, 22:26
la 02.04.2012, 22:28
arata tare bine
la 02.04.2012, 22:41
placee
la 02.04.2012, 22:44
tarhonul ii da un gust tare bun ciorbitei de fasole
la 02.04.2012, 22:58
Da, clar.
La fel si leusteanul.
Cel putin mie-mi place!
la 03.04.2012, 09:26
bunna,buna
la 03.04.2012, 21:35
as vrea si eu ciorbica
la 03.04.2012, 22:44
Sigur, Iri!
la 05.04.2012, 10:51
imi place

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or