Ciorbă de fasole cu tarhon și leuștean (fără ulei)
Postat de DinDragostePentruGatit in Ciorbe 2 Apr 2012 | 6593 vizualizari
Se poate găti și fără pic de ulei, în zile de post sau în perioada unui regim.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 02.04.2012, 21:48
vreau o portie si de aici
la 02.04.2012, 22:04
place
la 02.04.2012, 22:19
Mmm... delicios!!! O portie??!
la 02.04.2012, 22:19
Ma bucur sa vad ca va place! De obicei lumea nu concepe mancare fara ulei, uite ca se poate! Noi am fost obisnuiti de mici, in post, in zilele fara ulei...
la 02.04.2012, 22:28
arata tare bine
la 02.04.2012, 22:41
placee
la 02.04.2012, 22:44
tarhonul ii da un gust tare bun ciorbitei de fasole
la 02.04.2012, 22:58
Da, clar.
La fel si leusteanul.
Cel putin mie-mi place!
la 03.04.2012, 09:26
bunna,buna
la 03.04.2012, 21:35
as vrea si eu ciorbica
la 03.04.2012, 22:44
Sigur, Iri!
la 05.04.2012, 10:51
imi place
COMENTEAZA