Ciorba de fasole si corcoduse
Postat de Sabina in Ciorbe 29 Iun 2009 | 7126 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (7)
la 29.06.2009, 17:42
Vai, ce-mi place ciorba acrita cu corcoduse!
Suuper!
la 29.06.2009, 17:47
eu am facut-o ...eu n-am mai apucat sa mananc
pe saturate
la 30.06.2009, 21:45
Esti pe gustul meu.Ciorbita de fasole servita din castron de lut.

la 30.06.2009, 21:47
Ti-ai pregatit acreala pentru iarna? Reteta este postata de mine.
la 30.06.2009, 22:07
nu inca ...o sa fac in week end
la 16.09.2011, 17:51
interesanta combinatie
COMENTEAZA