Ciorba de fasole si varzaPostat de aziz in Ciorbe Aceasta reteta am vz mai demult la tv facuta de Ina Garten si cica ar fi italiana dar la noi in moldova se face cu varza murata dar fara crutoane ,dar sa va spun despre ce este vb.... Inapoi la reteta |
si mie im place fasolea
dar noi in moldova o facem cu varza murata cum ziceati si dumneavoastra asa ca....italienii sa stea la rind
eu mi-am pus in farfurie si iaurt gros si am mancat cu paine.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|