Ciorba de fasole verdePostat de babi5 in Ciorbe Este tare buna si acum dupa sarbatori, chiar pica bine ..este cu multe legume ,smintina ,iaurt si marar verde,yamyyyyyyyy.. V-o recomand cu drag ,este buna tare Inapoi la reteta |
multumesc mamaieelena
Doamne si ce buna
Multumesc Laly
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|