Ciorba de legumePostat de medioto59 in Supe/Ciorbe De post, pentru ca tot suntem in postul Craciunului! Usoara, aromata si foarte gustoasa. Inapoi la reteta |
Tar4 mi-ar prinde acum un castronel cu ciorbita asta minunata!

Faci livrări la domiciliu?
Buna, buna!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|