Ciorba de mazare cu cartofi - de post
Postat de mihaelar63 in Ciorbe 1 Mar 2015 | 15927 vizualizari
Baietii sunt carnivori si au mancat ciorbita de mazare cu vitel . Am dorit si eu ciorba cu mazare si a iesit foarte gustoasa .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 01.03.2015, 23:58
delicioasa!
la 02.03.2015, 06:17
Bună
la 02.03.2015, 06:26
ce bunatate!
la 02.03.2015, 08:12
Ce ciorbica buna ai facut iar! Deci daca ar fi sa-mi aleg niste meniuri, ciorbele clar le-as alege de la tine!
la 02.03.2015, 08:28
Foarte buna!
la 02.03.2015, 08:41
Bună ciorbica! Imi place!
la 02.03.2015, 10:01

bunaaaaaaaaaaaaaaaaaa
la 02.03.2015, 12:25
Tare buna ciorbita!
la 02.03.2015, 20:57
Ce buna este!
la 03.03.2015, 20:14
mmm ce imi plac mie ciorbele de legume
la 04.03.2015, 09:18
foarte buna , si noua ne place
COMENTEAZA