Ciorbă de salată verdePostat de panacris in Ciorbe Cred că am vreo 20 de ani de când am mâncat astfel de ciorbă! De vreo 2 luni, tot o am în plan. Uite că i-a venit rândul, fiindcă vreo 2 salate stăteau stinghere în frigider. Inapoi la reteta |
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|