la 22.07.2011, 09:30 mai, eu inc anu m-am lamurit ce e stevia asta...unde creste' ca in ardeql nu este...adica cel putin pe lamine prin zona nu...dar din ce vad eu in pozaseamana tare bine cu o planta asemanatoare de aici din italia, cu bietola...oare o fi una si aceeasi?
in alta ordine d eidei, cred ca e bunua ciorbita a
la 22.07.2011, 09:44 nu am mancat pana acum dar cred ca e buna
la 22.07.2011, 11:21
la 22.07.2011, 13:15 place
la 22.07.2011, 14:15 vai ce bunatate!!!
la 22.07.2011, 14:43 foarte buna
la 22.07.2011, 19:37
la 22.07.2011, 19:37 adasev12...asa cred ca aceea este stevia...
Ma bucur ca va plac ciorbitele mele usoare....