Ciorba de steviePostat de Constelatialeu in Mancaruri de post Desi sunt carnivora declarata,asta este imi place,nu ma dau inlaturi nici de la verdeturi,mai ales astea de sezon.Asa ca ieri am dat iama-n gradina si am cules stevie si urzici. Inapoi la reteta |
Nu-mi place din păcate!



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|