Ciorbita de fasole cu cimbruPostat de jolygina in Ciorbe o combinatie a mea,stiu ca se pune tarhon dar am descoperit ceva gustos Inapoi la reteta |





,in special la desert ,dar ea face o mancarica de te lingi pe degete ,cat de curand trebuie sa-i iau un aparat foto sa o bagam si pe ea in clubul nostru
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|