Ciorbita de fasole cu ciolan afumatPostat de Simymy in Ciorbe Este o reteta ardeleneasca... Inapoi la reteta |
nu gasesc furculitele sa le dau ,.
si-l trimit si aici pe teo
si uite asa se satura sotiorul meu



cu ceapa verde


5 furcu de la mine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|