Ciorbita de verzaturaPostat de yafa in Supe/Ciorbe
Inapoi la reteta
|

nici aici nu ai furculite 

excelenta supa si prezentare , imi place f mult
, tot erai pe baza schimbului, chiar daca sunt aproape 550km intre noi, facem dau la schimb ciorbita...





felicitari si 5 furcu 

ce bine arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|