Ciulama din măruntaie de puiPostat de panacris in Pui Acum că Zmeii cei mici sunt plecați în ”deplasare” pot să prepar și eu o ciulama din măruntaie de pui;) Nu este o rețetă spectaculoasă, dar vă asigur că e super savuroasă! Inapoi la reteta |
... glumesc! ... mi-e dor de mancaruri cu maruntaie
))Cris,gustoasa ciulama!
))
Iar când a fost gata ciulamaua, nici gând, să mai punem de o mămăligă, mai ales pentru două persoane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|