Clatite cu crema de vanilie si capsuniPostat de bitza in Dulciuri
Inapoi la reteta
|

lasa ca pun eu furuclitele 5


as face eu ela cu fineti da am o lene pe mine de ma doare

))))
cu 5 furculite!






place
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|