Cornulete fragede cu gem
Postat de bitza in Prajituri 15 Sep 2010 | 59816 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 15.09.2010, 21:50
ce pofta imi faci..nu am mancat de ceva timp




la 15.09.2010, 22:12
Ce bine arata.




la 15.09.2010, 22:14
Foarte bune! Vreau si eu!

la 15.09.2010, 22:50
La d-astea soacra-mea e specialista.
la 16.09.2010, 12:31

si mie imi facea mama knd eram mik si vai ce mai mankm pana mi se apleca
5f si un cornulet
la 16.09.2010, 13:11
fetelor sunt foarte usor de facut si foarte fragede 
miha si ce vrei sa spui ca de astea nu faci?
la 16.09.2010, 14:27
Fragezime curata
la 16.09.2010, 15:52
mama facea asa cand eram mica... tare bune rau
la 16.09.2010, 18:44
super
la 16.09.2010, 20:16
ce frumusele sunt.............
la 08.10.2010, 23:51
foarte bune
la 17.10.2010, 01:07
bune tare!! si eu faceam odata!!!!


COMENTEAZA