Crema de ciocolata RaffaelloPostat de postavaru in Dulciuri A trecut ceva vreme de cand am vazut aceasta crema la Miha si mi-am tot propus sa o incerc si eu. Uite ca i-a venit vremea, ca tot mai aveam o cutie de lapte condensat. Este o crema care se face rapid si e buna, buna. O sa va tot lingeti degetele in timp ce o faceti :). Eu am folosit o parte din crema pentru un desert, pe care o sa vi-l prezint zilele urmatoare. Inapoi la reteta |
m
) da, dar cica gravidele au prioritate mai peste tot
)
Am salvat-o la favorite
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|