la 16.07.2011, 09:14 Sunt minunate ! Este prima data-n acest an cand am facut si eu asa ceva , eu nefiind fan DOVLECEL ( suficient mi se aseamana numele cu acest fruct-leguma )
la 16.07.2011, 10:38
la 16.07.2011, 11:08 Buniiiiiiiiiiiiiiiii
la 16.07.2011, 11:32 Eu sunt fan dovlecel si-mi plac foarte mult crochetele facute de tine
la 16.07.2011, 11:38 dovlecel dulce inc a n-am facut...tre sa fie tare bun
la 16.07.2011, 12:22 Ce bunatate....servsc si eu pentru pranz
la 16.07.2011, 16:00 Cred ca ma apuc sa fac si eu, ca tare bine ti-au iesit
la 17.07.2011, 09:41 imi place si mie
la 17.07.2011, 21:25 place
la 17.07.2011, 21:35 nu m-as fi gandit in veci sa fac dovlecel cu zahar imi plac