Dovlecei umplutiPostat de diaconta in Mancaruri de legume Am gatit ceva care sa fie si pe placul celor care sunt la dieta si carora le admir vointa,dar si ca sa nu spuna carcotasii ca fac doar dulciuri si mancare nu prea. Inapoi la reteta |
n-am mai facut dar sunt buni
chiar au fost pe placul tau?ce m-am emotionat

))
place.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|