Eclere

Postat de privatelaura in Prajituri
10 Iun 2012 | 12190 vizualizari

Mana sus cui ii plac eclerele !!!! :)))

Inapoi la reteta

Comentarii (13)

la 10.06.2012, 15:10
Delicioase!
la 10.06.2012, 15:19
la 10.06.2012, 15:34
ce mult imi plac
la 10.06.2012, 15:47
Va astept la un ecler pufos
la 10.06.2012, 16:41
dar oare cui nu-i plac
la 10.06.2012, 16:57
eu ridic mana....
la 10.06.2012, 17:15
pai dupa o tava de bunaciuni mai vrei si prajitura mea?
la 10.06.2012, 17:45
bune bune
la 10.06.2012, 19:25
super buneee
la 10.06.2012, 19:30
buneeeeeee
la 10.06.2012, 21:12
Dia, sigur ca vreau!!!! )) Macar virtual
va multumesc pentru aprecieri
la 10.06.2012, 21:34
Toate mainile sunt sus!!! De mult timp imi tot propun sa fac si eu..
la 10.06.2012, 22:30
Simona, livram o tava la tine )

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or