la 21.11.2010, 19:47 @lacri,prima venita,prima servita
la 21.11.2010, 19:47 sigur ,Inagata,merge PC-ul.?
la 21.11.2010, 19:48 avem pe saturate,rocsi
la 21.11.2010, 21:30 yammy
la 22.11.2010, 09:33 Ce bunatate ai facut aici Corina! si eu vreau
la 22.11.2010, 10:28 yammy,yammy,Anca
la 22.11.2010, 12:11 mancarea mancarurilor
la 26.11.2010, 14:17 chiar! cred ca nu e bucatras sa nu fi facut si postat ciolanul asta cu fasole! mama mia, mai ales pe frig asa sa-l mananci fierbinte si cu muratura ...