Fructe de mare pe painePostat de ianculubita in Fructe de mare Aceasta reteta o am de la fata mea din Italia dar nici asta nu e completa,cand voi avea toate ingredientele,o fac si o postez aici;totusi va garantez ca si asa este buna papica Inapoi la reteta |
....Si asa ma duc acasa de Paste si draga mea surioara ma asteapta sa-i pregatesc fructe de mare..Acum am inca o reteta minunata...si rapida si buuuna
multumesc mult draga lulu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|