Fursecuri sarate cu branza si ceapa verde
Postat de katty in Aperitive / Garnituri 3 Ian 2016 | 6749 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 03.01.2016, 14:23
Yamii îmi plac
la 03.01.2016, 14:37
Super!
la 03.01.2016, 14:57
Bune fursecuri!
la 03.01.2016, 16:20
minunate!
la 03.01.2016, 16:46
salivez
parca le simt gustul
la 03.01.2016, 17:49
foarte faine
la 03.01.2016, 18:28
Cred ca-s tare delicioase!
la 04.01.2016, 10:28
Imi plac tare mult!!!
la 28.02.2016, 21:46
Le-am făcut, sunt minunate. Nu am avut lapte batut și am folosit iaurt. Delicioase!!!!!!
la 28.02.2016, 22:50
Raluca, ma bucur sa aflu ca le-ai incercat si au fost pe placul tau.
COMENTEAZA