Gem de piersici, caise si portocalePostat de Oana in Dulceata / Gem Pentru ca aveam in cosul de fructe cateva piersici, caise si portocale pe care nu le mai voia nimeni...le-am facut un gem care s-a devorat instant :) Maine voi face o cantitate mai mare, a iesit senzational! Inapoi la reteta |
)
....mi-ai facut o pofta de zile mari! Cred ca e o minunatie! Vai!Vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Ma bucur ca va place combinatia! este senzational! Nu ca l-am facut eu, dar asa e
Promit sa mai fac!
Doar nu poti sa lasi sa se faca risipa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|