Ghebe cu ouPostat de sufletista in Aperitive / Garnituri aveam niste ghebe si tot le mutam de ici colo,pana la urma le-am facut sa nu ma mai incurc in ele Inapoi la reteta |
mor de pofta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|