Gnocchi cu pui in sos rosuPostat de Anamaria7 in Pui O aroma mirrrifica si un gust delicios Inapoi la reteta |









tata n-a avut timp sa manance, trebuia sa plece, dar in loc sa PLECE, a venit direct la tigaie de 3 ori cu 3 furculite diferite si a mancat 



5f




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|