Gogosari in otet
Postat de COSTEO in Muraturi 3 Apr 2013 | 8346 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (11)
la 03.04.2013, 21:01
Eiiii dar tu esti foarte priceput
la 03.04.2013, 21:17
da foarte i-mi place f mult si gatesc cu dragoste si cu suflet.Eu rar iau masa la restaurant
Ce am chef i-mi fac
la 03.04.2013, 21:18
Eu sunt bucatarul casei.Pe sotia mea nu o las sa stea in bucatarie.
la 03.04.2013, 21:24
Nici daca vrea,nu o lasi?
la 03.04.2013, 21:43
tare buni, totusi cam dulci pt gustul meu
la 03.04.2013, 21:43
Dia
))
la 03.04.2013, 22:36
Ce faine sunt borcanele cu gogosari
la 03.04.2013, 22:40
Multumesc! in fiecare an pun muraturi de tot felul castraveti,gogosari ,varza gogonele si pepeni,si mere murate care sunt f bune
COMENTEAZA