Hot Orange Mocha

Postat de mimmi in Cafea
12 Feb 2013 | 4215 vizualizari

Era o dupa-amiza de duminica,in plina iarna.Afara e frig si ninge iar eu imi doresc ceva dulce si fierbinte. O cafea nu foarte tare,mai degraba o ciocolata calda cu arome specifice iernii si cu putina cofeina. Ma vad cu o ceasca mare in mana,langa geam,intr-un fotoliu si cu o carte buna in mana,din cand in cand privesc pe geam cum se astern fulgi mari de nea,pe pamantul care este deja imbracat intr-o mantie alba..

Inapoi la reteta

Comentarii (8)

la 12.02.2013, 16:52
Foarte buna si aromata!
la 12.02.2013, 17:43
la 12.02.2013, 17:44
la 12.02.2013, 18:42
la 12.02.2013, 20:54
Chiar mă gândeam să fac!
la 12.02.2013, 22:44
Cand o sa maii faci sa ma chemi si pe mine
la 12.02.2013, 23:38
la 13.02.2013, 00:23

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or