Inghetata de capsuni
Postat de divainbucatarie in Dulciuri 24 Noi 2010 | 9244 vizualizari
Reteta mea de inghetata cu capsune este atat de usor de realizat incat au facut-o copilul meu si finuta mea.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 24.11.2010, 15:47
Cu asa bucatari frumosi imposibil sa nu aiba un gust senzational.Super




si ii pup pe bucatarasi mici si frumosi
la 24.11.2010, 18:05
Mmmmmmmmmmmmmmmm...e chiar deosebita!...Iar daca au facut-o copiii merita toate 






la 24.11.2010, 18:06
Doamne cat sunt de scumpi si de frumosi! Sa fie sanatosi!



la 24.11.2010, 18:07
frumosi foc!!!!!!
parca-s varianta mare a puilor mei
Sa fie sanatosi si sa ne dea si nou inghetata
)))
la 24.11.2010, 18:18
buna idee

la cum imi place mie inghetata

ma duc sa-mi fac
la 24.11.2010, 18:26
ce ajutoare frumoase ai
si buna inghetata de capsunele
la 24.11.2010, 18:36
va multumesc!!! 
la 24.11.2010, 22:11
Buunaa de tot



la 25.11.2010, 00:37






la favo,
la 25.11.2010, 01:14
ce buna tre sa fieeee

la 25.11.2010, 13:04
Va multumesc! chiar e buna, merita incercata!
la 06.05.2011, 16:05
acum am facut-o., e la congelator.
abia astept sa vad cum a iesit;P
COMENTEAZA