Inghetata de pepene galben
Postat de Oana in Dulciuri 25 Iun 2009 | 9962 vizualizari
Este foarte aromata si racoritoare!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (14)
la 26.06.2009, 04:01
Eu nu vad nici un ac !
la 26.06.2009, 04:40
Superrr!
la 26.06.2009, 04:54
Wow, e preferata mea ...Oana, ce-mi faci!
la 26.06.2009, 11:33
Maaai...dar eu vreau inghetata cremoasa...trebuie sa gasesc o reteta...cred ca aia gen mousse si congelata ramane cremoasa...Oricum, gustul de pepene galben e demential
Ma duc sa scot o cupa s-o las putin la dezghetat
la 26.06.2009, 17:37
Si eu trebuie sa o incerc !
la 27.06.2009, 02:56
Inca trei si ajungi la 200 ???
la 27.06.2009, 12:23
Pai atunci ma duc la bucatarie, ca am ceva planuri azi
la 27.06.2009, 21:12
wow ai 199 de retete! Inca 1 si ai 200! Inghetata de pepene galben este preferata mea si
pe aiceaaaa....
la 27.06.2009, 22:29
Multumesc Dragos!!
la 01.07.2009, 12:39
e super buna...dar era mai buna daca puneai si un praf de vanilie 


la 01.07.2009, 12:40
scuze am vrut sa spun un baton de vanilie
la 01.07.2009, 20:14
Daaa, cred ca era mai aromata, multumesc pt. sfat
la 23.07.2009, 01:49
cu ace fara ace este FOARTE BUNA!si aspectuasa!
la 26.07.2009, 17:18
pare delicioasa
COMENTEAZA