Inghetata de pepene galben

Postat de Oana in Dulciuri
25 Iun 2009 | 9962 vizualizari

Este foarte aromata si racoritoare!

Inapoi la reteta

Comentarii (14)

la 26.06.2009, 04:01
Eu nu vad nici un ac !
la 26.06.2009, 04:40
Superrr!
la 26.06.2009, 04:54
Wow, e preferata mea ...Oana, ce-mi faci!
la 26.06.2009, 11:33
Maaai...dar eu vreau inghetata cremoasa...trebuie sa gasesc o reteta...cred ca aia gen mousse si congelata ramane cremoasa...Oricum, gustul de pepene galben e demential Ma duc sa scot o cupa s-o las putin la dezghetat
la 26.06.2009, 17:37
Si eu trebuie sa o incerc !
la 27.06.2009, 02:56
Inca trei si ajungi la 200 ???
la 27.06.2009, 12:23
Pai atunci ma duc la bucatarie, ca am ceva planuri azi
la 27.06.2009, 21:12
wow ai 199 de retete! Inca 1 si ai 200! Inghetata de pepene galben este preferata mea si pe aiceaaaa....
la 27.06.2009, 22:29
Multumesc Dragos!!
la 01.07.2009, 12:39
e super buna...dar era mai buna daca puneai si un praf de vanilie
la 01.07.2009, 12:40
scuze am vrut sa spun un baton de vanilie
la 01.07.2009, 20:14
Daaa, cred ca era mai aromata, multumesc pt. sfat
la 23.07.2009, 01:49
cu ace fara ace este FOARTE BUNA!si aspectuasa!
la 26.07.2009, 17:18
pare delicioasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or