Jeleu de prune
Postat de papabundetot in Dulceata / Gem 14 Iul 2013 | 8183 vizualizari
Initial am cumparat aceste prune pentru a face Galuste cu prune si am gustat una sa vad cat sunt de dulci si am constatat ca sunt si acrisoare dar si amare.Pentru a nu le risipi totusi si pentru a nu strica reteta de Galuste cu prune,m-am gandit sa fac un jeleu.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 14.07.2013, 12:25
Nimic nu se pierde,totul se pregateste,intr-un fel sau altul...
la 14.07.2013, 12:34
bine te-ai gandit!
la 14.07.2013, 13:01
Merge bine pe inghetata ,gris cu lapte,orez,divese budinci
bunnnnnnnnn!!
la 14.07.2013, 14:00
Babi...nu mai apuca se mananca asa
la 14.07.2013, 19:09
Ce bun o fi..
la 14.07.2013, 20:23
bun, bun
COMENTEAZA