Maioneza de postPostat de Ina in Clasice By Laura Sava, careia-i multumesc pentru reteta care m-a scos din incurcatura in postul Pastelui >:D< : http://savalaura.blogspot.com/2010/03/maioneza-de-post.html Inapoi la reteta |
Chiar cautam o asa reteta , sa nu mai iau din comertul socialist ...
Mi-o uitasem la hotel
La intalnirea cu fetele am mers cu metroul
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|