Mancare de naut cu baconPostat de aliliana in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|
Ela...am vrut un nume mai scurt
multumesc de apreciere
Buni, cu drag!
Babi
Meri, Corina
va multumesc. fetelor
Delia, Luana
, multumesc
Pusha, Simona
, multumesc
like
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|