Mazare cu costitaPostat de cory in Mancaruri cu carne asta este mancarea care o fac acuma...o bunatate Inapoi la reteta |
Super interesanta reteta o sa fac si eu.Eu cu pui fac de obicei dar ma gandesc ce aromata trebuie sa fei cu costita
Bine ai venit si felicitari pentru reteta 

.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|